27 marca 2015

IV Kalendarz Tablicowy

Wiele osób w swoim dzieciństwie miało tablicę kredową, przy której można było rysować godzinami. Mi chyba mania na tablicę kredową w różnych formach została do dziś, dlatego równieź dzisiejsze DIY jest związane z Tablicą kredową.Potrzebujemy:


Tablica kredowa była 
kupiona w sklepie Tiger.

1. Na samym początku należy wyznaczyć ile nasz jeden dzień ma zajmować miejsca. (Wybrałam 9x8 kratek)


2. Po wyznaczeniu, wystarczy wyciąć.
3. Wybierzcie sobie miejsce, w którym chcecie przykleić nasz kalendarz.

4. Wystarczy przykleić (przyznam się że brałam na oko klejenie tych kwadracików na ścianie, jeśli coś wam pójdzie nie tak, klej powinien bez problemu zejść, więc nie martwcie się jak popełnicie błąd) 

Cieszyłabym się, jakby ktoś wysłał swoje gotowe projekty takiego DIY, jeśli spodobał mu się i zrobił to z wielką chęcią. Utworzę kiedyś stronę (podstronę) w której będą zamieszczone takie zdjęcia.
W każdym razie, zdjęcia możecie wysyłać na mojego maila, dopisując "DIY - [tytuł posta]"

mail: goguclifford@gmail.com

Do zobaczenia! :)

4 komentarze:

 1. jejku świetny pomysł, ale pewnie jest bardzo pracochłonny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze to aż takie trudne to nie jest, z tyłu naklejki są centymetrowe kratki, wystarczy sobie odliczyć kratki i wyciąć :) z przyklejaniem też nie ma problemu, ponieważ klej nie zostawia śladu na ścianie i łatwo można go odkleić, i przykleić na nowo

   Usuń
 2. świetna sprawa - wczoraj widziałam tę farbę tablicową i może kiedyś się skuszę, ale jak na razie, to mnie nie stać, a przynajmniej w Le Roi była mega droga :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak :/ jeśli chodzi o farbę z leroy merlin to sama na nią "zbieram" już od roku czasu ale zawsze mam coś ważniejszego do kupienia.

   Usuń